KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937186
nr 1693 7186
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Kvinna och hund. Signerad, daterad -78. Olja på pannå, 30x30. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 43x43 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:27:27
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr